STIER S.C.

https://www.stier.com.pl/ • Aluthermo

Dodano: 2018-11-24

Opis:


Chcesz ocieplić poddasze i zastanawiasz się, jaki rodzaj izolacji wybrać, aby spełniał swoją funkcję, ale także był tani i łatwy w zastosowaniu? Wszystkie te cechy ma folia izolacyjna Aluthermo, którą w atrakcyjnych cenach możesz nabyć w sklepie internetowym ze strony stier.com.pl. Jest to materiał bardzo lekki, a przy tym wytrzymały z 10-letnią gwarancją, który może zostać położony przez jedną osobę wyposażoną w ostry nóż i zszywacz.

Materiał ten wykonany został z doskonałej jakości aluminium odpornego na utlenianie, pomiędzy którego warstwami znajdują się pęcherzyki powietrza zabezpieczone folią, a także pianka poliuretanowa. Choć cienki, doskonale spełnia funkcję izolacyjną, nie przepuszczając promieniowania podczerwonego. Do podstawowych zalet tego materiału należą:

  • nietoksyczność,
  • niepalność,
  • odporność na gryzonie.

Jest to produkt przyjazny środowisku, gdyż w całości podlega recyklingowi. Można go stosować do ocieplania wszystkiego, a więc podłóg, ścian, stropów, budynków gospodarczych, rur i wielu innych. Zajrzyj więc na podaną stronę i dowiedz się więcej na temat tego produktu.

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Adres: Śląska 96

Domena: https://www.stier.com.pl/

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Kod pocztowy: 66-400

Telefon: 664 152 722

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY