AC Porath Sp. z o.o.

Agent celny kurs

Dodano: 2023-01-11

Opis:


Chcąc w Gdyni dokonać odprawy celnej towaru w imporcie lub eksporcie, można skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty prezentowanej firmy. Podmiot proponuje kompleksowe usługi przedstawicielstwa z zakresu zagranicznej wymiany handlowej. Agencja AC PORATH zatrudnia zespół specjalistów z zakresu wszystkich procedur obowiązujących w Unii Europejskiej. O profesjonalizmie i jakości realizowanych usług świadczy posiadanie certyfikatu AEO, który jest przyznawany tylko wiarygodnym operatorom logistycznym.

W ramach współpracy agencja  oferuje przedsiębiorcom pomoc w kontaktach z organami Krajowej Administracji Skarbowej. Wykwalifikowany personel z wiedzą teoretyczną popartą wieloletnim doświadczeniem doradzi wybór optymalnych rozwiązań w sferze międzynarodowych transakcji gospodarczych.

Gdyńska firma organizuje również profesjonalne szkolenia. Osoby zainteresowane mogą zapisać się m.in. na kurs: agent celny, nomenklatura scalona oparta na kodach CN, zasady wystawiania świadectw pochodzenia,  zarządzanie ryzykiem.

 

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Adres: Świętojańska 43

Domena: https://acporath.com

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-391

Telefon: 58 6888686

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY